Жозе Моуриньо претърпя най-тежката загуба в кариерата си на треньор,

...

Норвежци нанесоха тежка загуба на Рома и Моуриньо

Жозе Моуриньо претърпя най-тежката загуба в кариерата си на треньор, откакто неговият Рома бе победен с 1:6 в гостуването си на Будьо/Глимт в мач от Група С на Лигата на конференциите.

Ерик Ботхайм се трансформира в воин за първенеца на Норвегия, като означи два гола в 8-ата и 52-ата минута, а направи и три асистенции. Освен него се разписаха и Патриг Берг в 20-ата, Ола Солбакен в 71-ата и 80-ата минута и Амал Пелегрино в 78-ата минута. Почетното попадение за италианците бе дело на Карлес Перес в 28-ата минута.

С тази победа Будьо/Глимт поведе в класирането в групата със 7 точки, Рома е с 6, а преди мача на стадион „ Васил Левски “ сред ЦСКА София и Зоря (Луганск) „ алените “ имат 1 точка, а украинците са с 0.
Източник: bnr.bg