Истинска лудост се разигра между французина Глеб Сакаров и португалеца

...

Лудост! 30-минутен гейм изцеди играчи на турнир в Лисабон

Истинска полуда се разигра сред французина Глеб Сакаров и португалеца Гонсало Оливейра по време на мача им в тенис шампионата от сериите “Чалънджър” в Лисабон. Събитието се организира на червени кортове, като двамата изцяло оправдаха упованията за по-дълъг дуел, поради бавната настилка.Четвъртият гейм на решителния трети сет продължи цели 30 минути, като Сакаров трябваше от собствен сервис да избавя осем благоприятни условия за пробив, а двамата разиграха общо 36 точки! Съдията на стола им разреши да пият вода и даже да сменят тениските си след края на маратонския гейм. Ridiculous 36 points/30 minutes game. Umpire allowed players to drink and even change shirt after the pic.twitter.com/LGhMQUKVG5 — José Morgado (@josemorgado) June 14, 2017 В последна сметка Сакаров завоюва с 6:3, 5:7, 6:4 за общо 3 часа и 7 минути игра, с цел да се класира на четвъртфиналите на шампионата.
Източник: novini.bg