Информацията на мексиканския сайт elfutbolero.com.mx, че нападателят Жорди Кайседо е

...
Информацията на мексиканския сайт elfutbolero.com.mx, че нападателят Жорди Кайседо е
Коментари Харесай

Информацията, че Жорди Кайседо е пред завръщане в ЦСКА се оказа силно преувеличена

Информацията на мексиканския уебсайт elfutbolero.com.mx, че нападателят Жорди Кайседо е пред завръщане в ЦСКА се оказаха мощно пресилени, написа " Тема Спорт ". " Кайседо не оправда упованията, вкарвайки единствено един гол. Футболистът ще напусне Тигрес, с цел да се завърне в предходния си тим ЦСКА ", оповестиха в петък от медията, като цитираха журналиста Роберто Флорес от радио RG la Deportiva.

" Тема Спорт " обаче се свърза с Флорес, който отхвърли информацията. " Цитирали са ме неверно... Винаги в моите информации по тематиката съм казвал, че Лудогорец е българският клуб, който е покрай нападателя. От управлението на Тигрес ми споделиха, че интерес за нападателя има от съветски тим, както и различен от България. Доколкото знам това е Лудогорец. В момента Тигрес се пробва да продаде Кайседо. Ако не успее, ще го прати чартърен с алтернатива за закупуване. Но не желая да изключвам нищо, всичко е допустимо ", съобщи Флорес.

Припомняме, че в средата на месеца треньорът на Тигрес Диего Кока удостовери, че не има намерение да залага на Кайседо и той бе пратен да тренира с юношите на клуба. Еквадорецът остана без картотека за новия сезон, с цел да бъде освободена квота за различен задграничен състезател.
 Мексиканска медия праща Жорди Кайседо още веднъж в ЦСКА
Мексиканска медия праща Жорди Кайседо още веднъж в ЦСКА

След като не бе картотекиран от Тигрес
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР