и Удинезе си поделиха точките в спиращ дъха мач –

...

Епичен мач между Лацио и Удинезе, двата отбора не спряха да си вкарват

и Удинезе си поделиха точките в спиращ дъха мач – 4:4, сред двата тима на „ Олимпико”, като гостите удължиха серията си без победи на шест следващи мача.
Удинезе откри резултата в Рим, когато Бето насочи с глава прелестно центрирана топка от Мато Джахало след 17 минути игра. След това той вкара втори гол, откакто Айзък Съксес даде страховит пас към португалския нападател, а той отстрани Рейна за 2:0.
Домакините трябваше да потърсят метод да се върнат в мача и го сториха, откакто Фелипе Андерсон центрира към Чиро Имобиле, който понижи недостига на „ орлите” във Вечния град. Завладяващата първа част обаче видя още един гол за гостите от Удине, откакто Съксес и Деулофеу комбинираха брилянтно между тях, с цел да може Науел Молина да направи резултата 3:1.
Екшънът на „ Олимпико” се придвижи и през втората част, а Педро направи 2:3 резултата с съвършен удар в 51-ата минута. Миг по-късно Бето бе покрай това да оформи хеттрика си, само че Рейна реагира прелестно. Португалецът съжаляваше за този си пропуск, откакто Сергей Милинкович-Савич изравни резултата, правейки беззащитен Марко Силвестри.
Патрик от домакините получи втори жълт картон за цинично нарушаване, само че малко по-късно и Молина от гостите бе изпъден, с цел да останат двата тима с по 10 индивида.
Франческо Ачерби поведе Лацио напред в резултата с отличен удар с глава при центриране на Башич. Голът бе дълго проверяван от ВАР, само че беше и доказан – 4:3.
В деветата минута от добавеното време на срещата Толгай Арслан подвигна всички, свързани с Удинезе на крайници, откакто изравни епичния мач, а по-късно Уолъс от гостите бе изпъден тъй като влезе в грозна битка след края на мача.
Източник: sportlive.bg