Гръцкият гранд Олимпиакос разби гостуващия Краснодар с 4:0 в първия

...

"Олимпиакос" смаза "Краснодар" и вече мисли за групите

Гръцкият гранд " Олимпиакос " разруши гостуващия " Краснодар " с 4:0 в първия мач сред двата отбора от плейофите на Шампионската лига. По този метод отборът от Пирея значително трансформира реванша на съветска земя след седмица в протоколен.

Тази вечер, на ст. " Георгиос Караискакис ", " червено-белите " откриха резултата след половин час игра посредством Мигел Гереро.

" Олимпиакос " се отдръпна на почивката с най-малък задатък, само че играчите на Педро Мартинш се развихриха през втората част, решавайки всичко за 12 минути. В 78' Лазар Ранджелович удвои преднината на своите, а в 86', още веднъж тойм повиши на 3:0.

Разгромът бе завършен от Даниел Поденс минута преди края.

Гръцкият гранд има богат опит в Шампионската лига - 18 участия, до момента в който " Краснодар " е дебютант в шампионата. Руснаците обаче оставиха отлични усещания с представянето си в Лига Европа през предишния сезон.
Източник: btvnovinite.bg