Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков коментира напускането на руския национален отбор по футбол от

...

И Кремъл коментира провала на руския тим

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков разяснява напускането на руския национален тим по футбол от европейското състезание, заяви РИА Новости .

Според него полемиките за представянето на тима на шампионата са непотребни, защото в спорта има елементарен и понятен основен индикатор за осъществяване - победа или проваляне. Песков също добави, че руснаците по този начин или другояче обичат своя тим.

В понеделник, 21 юни, съветският народен отбор загуби от Дания с 1: 4. През второто полувреме тимът позволи три гола. Поради неуспеха в мача с датчаните Русия падна на четвърто място в група В и загуби опцията да продължи да играе на Евро 2020.

Европейското състезание ще продължи до 11 юли.
Източник: standartnews.com