Гол в последните секунди на добавеното време спаси Селта от

...

Селта и Валядолид не се биха в здрав мач

Гол в последните секунди на добавеното време избави Селта от домакинско проваляне против борещия се за избавление Валядолид - 1:1. Жейсън Мурийо беше прецизен с глава в 94-ата минута, с което отборът от Галисия завоюва точка в срещата от 25-ия кръг на Ла Лига.

Гостите бяха повели в 70-ата минута посредством някогашния футболист на Селта Фабиан Ореяна. Малко преди изравнителния гол звездата на домакините Яго Аспас удари греда от директен свободен удар.

Валядолид е с еднакъв актив с първия отбор под чертата - Алавес, а Елче, който също е в зоната на изпадащите, само че единствено с точка по-малко, има да изиграе два мача повече.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `