Германският плеймейкър Месут Йозил назова по време на карантината своя

...

Любимият гол на Месут Йозил е този срещу Лудогорец

Германският плеймейкър Месут Йозил назова по време на карантината своя обичан гол в кариерата си. Играчът на Арсенал избра попадението си против българския първенец Лудогорец от Шампионската лига. Йозил има 44 гола в 253 мача, откак мина да играе за клуба от Северен Лондон от Реал Мадрид през 2013-а година.

Използвайки своя Instagram-акаунт, Йозил качи анимирано видео на своя гол против „ орлите” в груповата фаза на ШЛ през ноември 2016-а година. Късният гол за успеха с 3:2 на „ артилеристите” за отбора на Арсен Венгер ги прати към 1/8-финалите от конкуренцията тогава.

Лудогорец поведе с два гола след попадения на Клаудиу Кешеру и Джонатан Кафу, само че голове на Гранит Джака и Оливие Жиру върнаха „ топчиите” в мача до почивката. През втората част Мохамед Елнени прати дълга топка за Месут Йозил, който я овладя и мина през двама бранители на разградчани, след което финтира и Милан Борян, с цел да прати топката във вратата на българския отбор.
Източник: fakti.bg