Георги Миланов игра цял мач за Ал Дафра при домакинската

...

Тежка загуба за отбора на Жоро Миланов

Георги Миланов игра цялостен мач за Ал Дафра при домакинската загуба с 1:4 от Ал Аин в среща от 15-ия кръг на шампионата на ОАЕ. Бившият халф на Левски беше деен, само че неговият отбор позволи доста неточности в отбрана и остава на предпоследното 13-то място в класирането.

Резултата в интерес на Ал Аин откри Ерик в 5-ата минута, само че още в 8-ата Тиаго Де Леонсо възвърне равенството. В самия завършек на първото полувреме Коджо Лаба от дузпа върна преднината на гостите, а през втората част точни за Ал Аин бяха Андрий Ярмлонеко и Суфиан Рахими.

Начело в подреждането е Шабаб Ал Ахли с 32 точки, следван от Ал Шарджа и с 31 и Ал Уахда с 30.

В идващия кръг Миланов и Ал Дафра ще посрещнат Ал Итихад Калба.

" Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.