Футболистите на ОФК „Локомотив“ /Мездра/ записаха загуба като гост на

...

„Локо“ /Мездра/ не успя да преодолее „Спартак“ като гост

Футболистите на ОФК „ Локомотив “ /Мездра/ записаха загуба като посетител на водача в класирането в Северозападната Трета лига „ Спартак “ /Плевен/.
Срещата стартира динамично, с няколко положителни офанзиви на „ червено-черните “, дело на Илия Илиев и Румен Рангелов.
В седмата минута на срещата играчът на „ Спартак “ /Плевен/ Тихомир Тодоров засече от воле отклонена от Ивайло Иванов топка и откри головата сметка за плевенчани.
Две минути по-късно Иванов бе изведен зад тила на защитата на ОФК „ Локомотив-Мездра “ и технично трансферира вратаря на „ червено-черните “ Ивайло Сайков за 2:0
В 25-ата минута на срещата играчите на „ Спартак “ /Плевен/ направиха резултата типичен след композиция на Георги Горанов и Иван Иванов, приключила с шут от 10-ина метра на Тихомир Тодоров.
До почивката играта се придвижи в половината на „ Спартак “, с изявен напън на ОФК „ Локомотив “ /Мездра/. Близо до отбелязване на попадение бяха Румен Рангелов и Валдемар Стоянов.
След почивката играта се накъса и футболистите на „ Спартак “ разчитаха основно на контра-атаки, а мездренските футболисти постановиха превес в центъра на терена.
В 57-ата минута центриране на Илия Илиев бе отклонено от отбраната на „ Спартак “. Топката попадна в краката на Михаел Парасков, който с топовен изстрел от 30-ина метра остави беззащитен стража на плевенчани и върна едно попадение.
В 69-ата минута на срещата, след контра-атака по дясното крило, Траян Димитров бе прецизен за плевенчани от границите на наказателното поле. Осем минути по-късно Ивайло Иванов означи второто си попадение в срещата, оформяйки крайното 5:1 за „ Спартак “ /Плевен/.
За ОФК „ Локомотив “ /Мездра/ в игра се включиха: Ивайло Сайков, Алексзандър Петров, Мирослав Божинов, Камен Каменов, Любослав Петров, Николай Михайлов, Марио Иванов, Михаел Парасков, Валдемар Стоянов, Илия Илиев и Румен Рангелов.
Следващата среща на „ червено-черните “ е на 24 март, когато ОФК „ Локомотив “ /Мездра/ приема гостите от ФК „ Локомотив “ /Дряново/.
Източник: bulnews.bg