Франция и Турция играят при резултат 0:0 на Стад дьо

...

Франция 0:0 Турция

Франция и Турция играят при резултат 0:0 на " Стад дьо Франс " в мач от група H на евроквалификациите.

Световният първенец стартира интензивно, като сътвори положения още при започване на срещата. Защитата на противника обаче се справяше с офанзивите на домакините и последователно турците демонстрираха, че няма да стоят в личната си половина и единствено да отбиват нападенията.

Отлична офанзива на " петлите " в 17-ата минута можеше да докара до разкриване на резултата. Коман превъзходно изведе Гризман, само че играчът на Барселона стреля в тялото на Гюнок. При добавката Сисоко насочи топката, само че вратарят още веднъж се намеси прелестно. Тимът на Дидие Дешан несъмнено имаше преимущество и стартира по-често да насочва удари към вратата на гостите.

В основата на множеството положителни офанзиви бе Антоан Гризман. Той, Коман и Сисоко пробваха да преодолеят Гюнок, само че това не се случи. Лангле също имаше опция, откакто бе изтърван при ъглов удар, само че насочи топката настрана от вратата. Много хубав удар на Гризман в 36-ата минута също не откри задачата.

Дидие Дешан не може да разчита на някои съществени играчи заради травма. Юго Лорис, Пол Погба и Килиан Мбапе са отвън състава, а Нголо Канте не е възобновен.

The last time Turkey & France met...

Score predictions for tonight:

___ ___ #EURO2020 pic.twitter.com/Bg9e8MxnNE
— UEFA EURO 2020 (@UEFAEURO) October 14, 2019
ФРАНЦИЯ - ТУРЦИЯ 0:0

ФРАНЦИЯ: Манданда, Павар, Варан, Ленгле, Ернандес, Матюиди, Толисо, Сисоко, Коман, Гризман, Бен Йедер

ТУРЦИЯ: Гюнок, Челик, Демирал, Союнджу, Йокушлу, Туфан, Мерас, Махмут, Юлмаз, Караман, Кахвечи

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО
СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ ЕВРО 2020 8 кръг, понеделник 14 октомври  Франция 0:049 минута  Турция