ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха при резултат 2:2 в

...

Лудогорец спука гума в Бистрица! ФК ЦСКА 1948 препъна орлите и остави ЦСКА на върха!

ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец приключиха при резултат 2:2 в мач от плейофите на efbet Лига. По този метод разградчани сдадоха първото място в шампионата, а два кръга преди края ЦСКА е водач с точка задатък пред зелените. ФК ЦСКА 1948 пък е на 3-то място и има една точка преднина пред 4-тия Левски.

Двубоят в Бистрица беше извънредно интресен, а всичките 4 гола паднаха през второто полувреме. Спас Делев изведе " орлите " напред в 46-а минута, а в 58-а Педриньо изравни. Кирил Десподов още веднъж изведе Лудогорец напред в 62-рата минута, само че Ивайло Чочев нанесе кинжален удар 4 минути преди края на мача и оформи крайното 2:2.
 ФК ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2 (Развой на срещата по минути) онлайн
ФК ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2 (Развой на срещата по минути)

Мачът е от 21:00 часа