Едноименният тим на град Севлиево оглави еднолично Северозападна Трета лига

...

Севлиево едноличен лидер след победа над Ком

Едноименният отбор на град Севлиево оглави еднолично Северозападна Трета лига откакто надигра вкъщи Ком (Берковица) с 3:1. Двубоят е от 3-ия кръг на шампионата. Заслужен триумф на домакините, които надиграха тотално противника. Мачът обаче не стартира добре за тях, тъй като в 5-ата минута Гълъб Гересимов им вкара гол. Въпреки надмощието, севлиевци не съумяха да завладяват вратата на противника до почивката. Това обаче се случи през втората част, когато топката рядко напускаше половината на Ком. В 58-ата минута Ростислав Данчев бе изведен очи в очи с берковския пазач и го преодоля – 1:1. Десетина минути по-късно Атанас Георгиев стреля неспасяемо от границата на наказателното поле и обратът стана факт. Той се разписа и от дузпа в 81-ата минута, отсъдена за нарушаване против Момчил Петров. Пак Георгиев и Добрин Петров уцелиха гредите.