Една от най-добрите български тенисистки Джулия Терзийска се класира за

...

Джулия Трезийска се класира на финала на турнира от веригата UTR Pro Tennis в Добрич

Една от най-хубавите български тенисистки Джулия Терзийска се класира за финала на шампионата от веригата UTR Pro Tennis в Добрич, постигайки пета поредна победа. Националката на България направи поврат и се наложи с 3:6, 7:6 (5), 6:2 над Йоана Гаспар (Румъния).

В спор за купата Терзийска ще играе против Дария Семенитстая. Латвийката победи с 6:3, 6:3 Джорджия Крачун (Румъния).
 Джулия Терзийска завоюва шампионата в Тунис

Българката победи на финала германката Катлийн Канев със 7:5, 5:7, 6:1

Зиновия Ванева ще играе за петото място, откакто победи 6:3, 6:3 Камила Бартоне (Германия). Съперничка на българската тенисистка ще бъде румънката Оана Симион, наложила се над Катерина Димитрова в два сета.

Турнирът за дами се организира на кортовете на Търговска колегия " Изида " в Добрич и е с награден фонд от 20 хиляди $. Надпреварата в Добрич е в скица от 20 тенисистки.