Двубоят от 1/8-финалите на турнира за Купата на Нидерландия между

...

Гъста мъгла прекъсна мач в Нидерландия

Двубоят от 1/8-финалите на шампионата за Купата на Нидерландия сред Фортуна Ситард и Фейенорд не се доигра поради гъста мъгла. Срещата беше прекъсната в 64-ата минута при резултат 1:1 и ще се доиграе на 28 януари. Мъгла на стадиона имаше още преди началото, само че реферът реши, че има условия за игра. След почивката обаче на терена стана непрогледно, като даже оранжевата топка не спасяваше ситуацията. В медиите се появи информация, че в паниката някой е отмъкнал и флагчето за ъглов удар. В последна сметка съдията реши, че мачът не може да продължи, а двамата треньори се съгласиха с решението му. За последно мач в Нидерландия е бил спиран през 2001 година, като любопитното е, че още веднъж това се е случила при посещение на Фейенорд.