Дойде време за срещата-реванш от 1/8-финалите в Шампионска лига между

...

НА ЖИВО: Байерн води на Челси, интригата угасна

Дойде време за срещата-реванш от 1/8-финалите в Шампионска лига сред отборите на Байерн Мюнхен и Челси. Баварците водят с 2:1. В първия дуел германците завоюваха с 3:0 и интригата съвсем липсва. Байерн първо откри резултата в 10-ата минута на срещата, когато Левандовски се разписа от дузпа. В 24-ата минута Перишич удвои преднината на баварците. Абрахам се разписа за Челси в 44-ата минута на мача след неточност на Нойер.

Той беше изведен добре от Левандовски на добра позиция и не сбърка за 2:0. Челси отвърна с гол на Хъдсън-Одой в 28-ата минута, само че попадението не беше зачетено, откакто беше преразгледано с ВАР.

Челси съумя да се върне в този дуел, след неточност на Нойер. Тами Абрахам беше на точното място и върна едно попадение в 44-ата минута на дуела.