Десислава Николова и Мартин Христов станаха шампиони в турнира по

...

Николова и Христов спечелиха турнира за смесени двойки от Beach Volley Mania

Десислава Николова и Мартин Христов станаха първенци в шампионата по плажен волейбол за смесени двойки от Beach Volley Mania. Във финала те се постановиха с 21:17, 21:17 против Габриела Ангелова и Силвестър Иванов. Надпреварата даде старт на юбилейния десети сезон от веригата Beach Volley Mania. Това стана и най-масовият шампионат за смесени двойки, проведен от лигата, като събра 20 тима. Шампионите и медалистите получиха награди от издаделска къща " Жануа `98 " и Oshee. Победителите бяха наградени с биографичните книги на Юсейн Болт и Майкъл Джордан. Финалът предложи доста класни отигравания. Николова, която през сезона игра в " Марица ", и сътрудникът ѝ имаха предимство и справедливо завоюваха. За Христов това е трета купа в шампионати за смесени двойки в Beach Volley Mania. В мача за бронзовите медали Йоана Калфинова и Мирослав Стоилов победиха с 21:17, 21:15 Мартина Тренева и Калоян Калинков. До дни Volley Mania ще разгласи цялостни детайлности към графика и периодите за записване за шампионатите по плажен волейбол през лятото. Предвидени са седем шампионата за дами и мъже, като те ще се проведат в София, Пловдив и Градина.
Източник: bnr.bg