Чикаго Файър победи с 3:2 като гост Синсинати в мач

...

Станислав Иванов се завърна в игра при победа на Чикаго Файър

Чикаго Файър победи с 3:2 като посетител Синсинати в мач от постоянния сезон на МЛС, а Станислав Иванов се завърна в игра след лекуване на травма. Юношата на Левски стартира като титуляр за " огнените ", а последната му изява за тима беше на 14 юли.

Иванов остана на терена до 77-ата минута, когато беше сменен от Мигел Наваро. Дотогава неговият тим към този момент имаше класическа преднина. Резултатът откри Джон Дюран в 56-ата минута, а три по-късно Брайън Гутиерес удвои. В 75-ата минута още веднъж се разписа Дюран за 0:3.

Синсинати върнаха едно попадение посредством Лусиано Акоста секунди, откакто Иванов напусна терена. Крайният резултат оформи Брандън Васкес минута преди края.

С триумфа Чикаго Файър събра 38 точки и заема 12-о място в Източната конференция на МЛС. Синсинати е пети с 46 точки.