Черно море записа равенство в първата си контрола от зимната

...

Черно море със зрелищно реми срещу Добруджа

Черно море записа тъждество в първата си контрола от зимната подготовка. " Моряците " приключиха 3:3 с Добруджа в среща, играна в к.к. " Албена ".

Хеттрик за добричлии записа Адриан Димитров. За варненци точни бяха Павел Георгиев, Калин Георгиев и Денислав Ангелов.
 Черно море с два състава за първата си контрола

Съперник на " моряците " е втородивизионния Добруджа

Черно море сътвори първата заплаха в мача още в 4-ата минута. Кайл Спенс проби отляво и върна топката към точката на дузпата, където Мартин Милушев се забави и не съумя да нанесе удар. Малко по-късно страхотна композиция сред Велислав Василев и Соула приключи с центриране по земя в наказателното поле, където Сердюк бе доста покрай разкриване на резултата. Черно море осъществя за 1:0 в 18-ата минута. След неточност в отбраната на Добруджа, Павел Георгиев съумя да отнеме топката и да вкара топката в мрежата на отбора от Добрич. В 30-ата минута Илиан Илиев направи две промени. Велислав Василев и Мартин Милушев отстъпиха местата си на Светослав Николов и Николай Златев.

В 32-ата минута Добруджа изравни резултата. Андриан Димитров осъществя дузпа за 1:1. Само минута по-късно още веднъж Адриан Димитров прави обрата цялостен за Добруджа, откакто бе изведен зад тила на защитата на " моряците " -1:2. В 43-ата минута Евгений Сердюк бе изведен самичък против вратаря, само че леко под ъгъл стреля около гредата. Малко по-късно още веднъж Сердюк опитва удар от междинна отдалеченост, само че стражът на Добруджа съумя да избие в корнер. След осъществяването му Даниел Димов стреля с глава, само че право в ръцете на стража на добричлии. В последната минута на първата част Адриан Димитров оформи своя хеттрик, откакто вкара за 3:1, изведен самичък против вратаря.
 Васил Панайотов: Черно море справедливо се намира на третата позиция

" Апетитът идва с яденето "

В началото на втората част Николай Златев проби отляво, нахлу в наказателното поле и стреля, само че вратарят на Добруджа избави. В 61-вата минута Денислав Ангелов се озова на добра позиция, само че заложи на силата и стреля във вратаря. В 75-ата минута Родриго Енрике центрира отляво в наказателното поле, където Денислав Ангелов с глава стреля в навън. В 77-ата минута след центриране от корнер, топката попадна в Калин Георгиев, който пое топката с гърди и стреля с левия крайник и осъществя страховит гол. В 82-рата минута Ангел Ангелов центрира отдясно на задна греда, където Вилела се опита да насочи топката във вратата на Добруджа, само че ударът му не сполучи. Само минута по-късно още веднъж Вилела можеше да изравни резултата, само че от добра позиция стреля настрана от вратата. В 88-ата минута Денислав Ангелов осъществя за 3:3. В последната минута Родриго Вилела можеше да донесе триумфа на Черно море, само че от близо стреля във вратаря.

СЪСТАВ НА ЧЕРНО МОРЕ:

Първо полувреме: Иван Дюлгеров, Даниел Димов, Сами Ел Анаби, Мартин Дичев, Виктор Попов, Павел Георгиев, Велислав Василев, Мартин Милушев, Мазире Соула, Кайл Спенс, Евгений Сердюк.

Второ полувреме: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Петър Иванов, Калин Георгиев, Светослав Николов, Родриго Енрике, Родриго Вилела, Денислав Ангелов, Ангел Ангелов.