Черно море и Локомотив (Пловдив) играят при 1:1 един срещу

...

НА ЖИВО! Черно Море - Локомотив 1:1

Черно море и Локомотив (Пловдив) играят при 1:1 един против различен в завладяващ конфликт от 1/8-финалите на Купата на България. Двубоят на стадион „ Тича “ стартира в 15:00 часа. Бирсент Карагарен вкара за 0:1 в 47-ата минута

Великолепна самостоятелна изява на Димитър Илиев в 9-ата минута на мача. Нападателят се освободи от неприятелски бранител отдясно и навлезе в наказателното поле. Илиев опитва да изненада Иван Дюлгеров с шут с външен фалц, но  вратарят на Черно море съумя да избави.

Половин час след началото на мача, Мазир Сула бе изведен с пас от центъра сред Паскалев и Бидунга, само че вратарят Хоркаш прозорливо излезе и отрази удара.

Локомотив Пловдив поведе с 0:1 в 37-ата минута. Томашевич центрира в наказателното поле, там карагарен пое топката, промъкна се сред Атанасов и Босанчич и безпроблемно вкара топката в мрежата зад Дюлгеров.

В добавеното време Матиас Курьор ознаменува последния си мач с екипа на Черно море с изравнителен гол. Таранът от Мартиника се измъкна зад тила на Матеуш Да Силва и с компактен удар отляво прати топката в гърдите на Хоркаш и след рикошета тя влетя в мрежата. Засадата бе покрита с рамото на Бидунга.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 1:1

0:1 Бирсент Карагарен 37, 1:1 Матиас Курьор 45+1

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 15. Петар Босанчич,  2. Цветомир Панов, 6. Виктор Попов,  77. Стефан Велев, 88. Мимито 23, 39. Николай Златев, 11. Алекс Фернандес, 8. Мазир Сула, 19. Матиас Курьор
Резерви: 22. Георги Георгиев, 4. Росен Стефанов, 32. Мартин Дичев, 27. Даниел Димов, 10. Велислав Василев, 17. Ангел Ангелов, 9. Исмаил Иса

Локомотив: 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 91. Райън Бидунга,  4. Мартин Паскалев,  13. Матеуш Да Силва, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 33. Георги Каракашев, 7. Бабакар Дион,  9. Бирсент Карагарен, 14. Димитър Илиев
Резерви: 1. Илко Пиргов,  20. Милош Петрович, 19. Александър Василев, 10. Джовани, 21. Евандро, 99. Преслав Боруков, 11. Ивайло Димитров
Източник: marica.bg