Бургас. Незабравим празник с много приятни емоции и изкушаващи награди

...
Бургас. Незабравим празник с много приятни емоции и изкушаващи награди
Коментари Харесай

Бургас: Леден празник ще се проведе на 1 февруари

Бургас. Незабравим празник с доста приятни страсти и изкушаващи награди чакат участниците в Ледения празник на 1 февруари на пързалката в Бургас. Това оповестиха от пресцентъра на Община Бургас .
Зимната фиеста ще стартира в 18.30 часа. Присъстващите ще имат опция да се насладят на брилянтното осъществяване на кънки на лед на професионалната фигуристка Елизабета Макарова, магнетичното осъществяване на вокална групировка от Детски хор „ Милка Стоева “ към МКЦ с началник Мариета Секлемова, прочувствен мач по хокей сред състезатели на елитния Семеен кодекс „ Белите акули “, и вълнуващата проява по пукотевица с лък от Данаил Грозев.
Томбола с атрактивни награди чака всички, които са употребили услугите на Ледената пързалка. Трима от тях ще получат като подарък чифт кънки за фигурно пързаляне. Останалите награди са безвъзмездни уроци по фигурно пързаляне, хокей, пукотевица с лък и ваучери за безвъзмездни визити на ледената пързалка.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР