Борусия Мюнхенгладбах допусна една от най-големите изненади в тазгодишното издание

...

Гладбах се сгромоли тежко в Долен Съсекс за Купата

Борусия Мюнхенгладбах позволи една от най-големите изненади в тазгодишното издание на Купата на Германия, отстъпвайки с цели 3 гола разлика на втородивизионния Хановер 96.

Максимилиан Байер откри резултата за „ зелените “ рано-рано в мача, в средата на първата част Себастиан Керк означи дузпа за 2:0.

След почивката Байер вкара второто си попадение в мача, с цел да оформи футболната класика над именития конкурент.

Това идва единствено кръг след в шампионата и просто хей по този начин Хановер се трансформира в скрития любимец за купата. Все отново тимът не е позволил гол досега, като в профил поредно Нордерщед с 0:4 и Фортуна Дюселдорф с 3:0 преди днешния дуел.

Източник: fakti.bg