Бившият футболист на Левски Божидар Краев влезе резерва през второто

...

Краев с цяло полувреме при драматичен успех на Мидтиланд

Бившият футболист на Левски Божидар Краев влезе запаса през второто полувреме при трагичната домакинска победа на отбора си Мидтиланд над Сьондерийске в дуел на шампионата в Дания.

Той се появи в игра незабавно след почивката на мястото на Франк Ониека при резултат 1:0 за Мидтиланд.

Резултатът за домакините откри Мадс Дьор Тихосен в 27-ата минута. В 69-ата минута пред Краев се откри опция да убие интригата в мача, само че той пропусна.

Двубоят вървеше към своя край, когато настъпи драмата на терена. Ники Зимлинг изравни за гостите, които повярваха, че ще си тръгнат с точката, само че в последната минута Густав Викхайм донесе успеха за Краев и компания.

Краев е чакан през днешния ден в България, с цел да се причисли към лагера на младежкия народен тим за европейската подготовка против Словения на 27 март от 18:30 часа на стадион " Трейс Арена " в Стара Загора.