Берое и ЦСКА 1948 играят при 1:2 в обедния съботен

...

НА ЖИВО: Берое 1:2 ЦСКА 1948

Берое и ЦСКА 1948 играят при 1:2 в обедния съботен конфликт от efbet Лига. Срещата под Аязмото стартира в 12:00 часа, като двата тима ще търсят трите точки, с които да се върнат на победния път.

Двубоят ще може да наблюдавате по DIEMA SPORT, а на Gong.bg ще го проследим минута по минута.

Първият удар в мача пристигна от Спас Георгиев в осмата  минута. Веднага след спасяването на Даниел Наумов обаче бе вдигнат флага на страничния арбитър - засада.

ЦСКА 1948 откри в 10-ата минута. На първа греда Ивайло Чочев засече с глава центриране от корнер, надскачайки Вини Трибуле и прати топката в мрежата на Иван Караджов - 0:1.

Старозагорци можеха бързо да върнат гола, в случай че Наумов не бе отразил рисков удар с глава на Зария Ламбулич. В средата на полувремето Спас Георгиев опита още един удар от отдалеченост, само че топката мина настрана от вратата на гостите.

В 34-ата минута ЦСКА 1948 поведе с 2:0 и още веднъж корнер се оказа криптонитът за Берое - Педриньо центрира, Евгений Сердюк отклони с глава на първа греда, а на към два метра от голлинията Елитон бе заел добра позиция и засече.

LIVE / Берое - ЦСКА 1948 1:2

0:1 Ивайло Чочев 10`

0:2 Елитон Джордж 34`

1:2 Вини Трибуле 36`

Берое:  73 Иван Караджов, 2 Густаво Каскардо, 3 Гомес Сана, 5 Зария Ламбулич, 6 Макс Челич, 16 Симеон Мечев, 17 Спас Георгиев, 18 Клайдер Машедо, 21 Винни Трибулет, 77 Божидар Пенчев, 98 Тонислав Йорданов

Треньор: Николай Киров

ЦСКА 1948:  29 Даниел Наумов, 19 Стив Фуртадо, 87 Симеон Петров, 14 Елитон Джордж, 2 Джонатан Перейра, 18 Ивайло Чочев, 39 Парвиз Умарбаев, 20 Ангел Бастунов, 11 Бирсент Карагарен, 25 Евгений Сердюк, 8 Педро Енрике

Треньор: Тодор Янчев