Берое - ФК ЦСКА 1948, без голове след първите 45 минути в Стара Загора

45′

45′
ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!
45+1′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! Това полувреме ще бъде запомнено единствено с 6-те жълти картона, които сподели съдията Валентин Железов.
45′
Четвъртият арбитър демонстрира 1 минута добавено време
40′
Жълт картон за капитана на Берое - Георги Динков .
38′
Първият прецизен удар към вратата на гостите идва в 38-ата минута. Давиде Мариани насочи шут от към 15 метра, само че той бе прекомерно болнав и за Иван Караджов не бе мъчно да улови топката.
31′
Пореден жълт картон - получава го Реян Даскалов .
25′
Реферът Валентин Железов не пести картоните си. Жълт получава и Омар Камара от домакините.
17′
Давиде Мариани стреля от директен свободния удар, само че право в стената. Разочароващо осъществяване от някогашния футболист на Левски.
16′
Лазар Марин събори Алиун Фал на границата на наказателното поле и получава жълт картон за тази си демонстрация. Това е страховит късмет за домакините да обстрелват вратата на Иван Караджов!
13′
Двата отбора към момента не съумяват да основат нищо забавно. Вратарите Генадий Ганев и Иван Караджов нямат никаква работа в тези първи минути на дуела.
6′
Жълт картон и за Венцислав Василев за нарушаване против Алиун Фал.
4′
Абубакар Тунгара получава жълт картон за жестоко влизане в краката на Венцислав Василев.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 33 Генадий Ганев 12 Иван Караджов 5 Сиам Бен Юсеф 21 Венцислав Василев 8 Абубакар Тунгара 25 Георги Ангелов 10 Серкан Юсеин 18 Ивайло Чочев 11 Алиун Фал 37 Емил Мартинов 15 Георги Динков 68 Васил Шопов 18 Давиде Мариани 10 Георги Русев 20 Стив Фуртадо 33 Галин Иванов 21 Кийлън Лебон 9 Александър Колев 43 Джонатан Перейра 22 Реян Даскалов 99 Омар Камара 24 Лазар Марин Треньор Резерви 12 Иван Гошев 29 Даниел Наумов 26 Амит Битон 15 Александър Александров 77 Божидар Пенчев 11 Денислав Александров 7 Даниел Генов 3 Димитър Пиргов 2 Джуниет Али 8 Ивайло Климентов 3 Мирослав Енчев 7 Марио Топузов 4 Христо Митев 90 Мартин Тошев
Берое посреща ФК ЦСКА 1948 в среща от 24 кръг на efbet Лига. Двубоят под Аязмото стартира в 12:30 ч. и ще бъде управителен от Валентин Железов.

Преди началото на кръга отборът на Петър Хубчев заема 8 място с актив от 29 т., а момчетата на Николай Киров са на 9 позиция с 26 пункта.
 Симеон Мечев пропуща мача на Берое против ФК ЦСКА 1948

Двубоят под Аязмото е на следващия ден

В последните си пет мача " зелено-белите " имат победа, два равни и две загуби, а ФК ЦСКА 1948 са в поредност от две победи, две равенства и една загуба.

Срещата ще бъде под номер 5 сред тези два тима, а до този миг гостите имат две победи, а две срещи са приключили с тъждество. Последната среща сред двата отбора бе през есенния дял на шампионата, когато ФК ЦСКА 1948 се наложи с 1:0 в София.

В днешния мач, Хубчев няма да може да разчита на Симеон Мечев, който е осъден за срещата.