Българският вратар Георги Китанов пази цял мач при победата на

...

Китанов с цял мач за Астра при победа над Динамо Букурещ

Българският вратар Георги Китанов пази цялостен мач при успеха на Астра Гюргево над Динамо Букурещ с 3:2 в дуел от шампионата. Двубоят беше извънредно нервозен и пъстър с нарушавания, а реферът подвигна 8 жълти картона и най-после изгони Константин Будеску от тима на Астра с второ публично предизвестие. Михай Попеску откри за гостите в 16-ата минута, само че Будеску върна равенството в 49-ата. Отново Будеску се разписа за 2:1 в 66-ата минута. Гостите изравниха в 74-ата посредством Роберт Молдовеану, само че Крепуля в 80-ата донесе триумфа за домакините. Двубоят ще се запомни и с една прелюбопитна промяна. В 58-ата минута изкаралият къс престой в ЦСКА-София Диего Фабрини беше сменен в състава на Динамо от някогашния левскар Кевин Бру, който доигра мача.