Българският шампион Лудогорец претърпя неприятна загуба с 2:3 от Байер

...

Лудогорец с неприятна загуба от Байер в Разград

Българският първенец Лудогорец претърпя неприятна загуба с 2:3 от Байер Леверкузен в първия си мач от сезона в шампионата Лига Европа. Играчите на Пауло Аутори играха устойчиво през първите 45`, само че през втората част изпуснаха контрола и претърпяха проваляне.
Очаквано срещата стартира с напън на немския отбор, само че " орлите " откриха резултата. Клаудио Кешеру даде задатък на своя отбор с прелестно осъществяване на свободен удар. Преди 30` " зелените " вкараха втори гол, откакто Марселиньо приключи красива офанзива по левия фланг.
До края на първата част гостите върнаха едно попадение посредством Хаверц, а през втората част направиха цялостен поврат и завоюваха срещата в Разград.
Всичко най-интересно за мача Лудогорец - Байер Леверкузен, четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com