Българският полузащитник Борислав Цонев вкара шестия си гол в китайското

...

Благоевградчанинът Боби Цонев отново бележи в Китай

Българският полузащитник Борислав Цонев вкара шестия си гол в китайското състезание. Бившият състезател на Левски се разписа при триумфа на Далиен Про с 4:1 против Хебей.

Благоевградчанинът влезе в игра в 14-ата минута на срещата от 28-ия кръг на китайската Суперлига, откакто негов съотборник се контузи. Българинът се включи мощно.

Цонев означи гол, пропусна дузпа и можеше най-малко още веднъж да вкара топката в мрежата на домакините, съобщи Блиц спорт.

Далиен Про събра 36 точки и заема 12-ото място.

Десети гол за сезона пък означи Фернандо Каранга. Бившият нападател на ЦСКА откри резултата в 14-ата минута за триумфа на Хенан ССЛМ с 3:2 над Шанхай Порт като посетител. Каранга и съотборниците му имат 50 точки и са четвърти все още. На върха с по 65 точки са Ухан и Шандон.

Източник: struma.com