Българският национален отбор за юноши до 15 години допусна втора

...

България U15 падна и от Беларус

Българският народен тим за юноши до 15 години позволи втора загуба на интернационалния шампионат „ Влатко Маркович “ в Хърватия. Снощи младите лъвчета отстъпиха с 1:2 на връстниците си от Беларус. В първия мач от конкуренцията нашият тим падна с 0:3 от Хърватия. Беларус вкара два гола до почивката, а през второто порувреме българският отбор върна едно попадение. Негов създател бе Петър Стефанов, който се разписа в 65-ата минута. Утре България U15 ще се изправи против Северна Македония от 16:45 ч. Съставът: 12. Даниел Стефанов, 2. Илиян Димитров (41' 9. Праслав Бачев), 3. Дейвид Михалев (к) (41' 17. Иван Сулев), 7. Константин Димитров, 8. Кристиан Чачев (41' 4. Симеон Шишков), 11. Петър Стефанов (56' 13. Васил Казалджиев), 14. Даниел Коков, 16. Радослав Узунов, 18. Самуил Колев, 19. Димитър Петров (41' 6. Пламен Аршев), 20. Филип Гигов (41' 5. Румен Павлов) Селекционер: Георги Георгиев