Българският национал Божидар Краев отново беше доста коментиран в португалския

...

Куриозна случка с български национал

Българският национал Божидар Краев още веднъж беше много коментиран в португалския футбол, само че този път не с гол във вратата на някой от грандовете. 22-годишният халф игра цялостен мач за Жил Висенте при домакинското тъждество 1:1 с Брага.

Срещата беше прекратена за към половин час в 50-ата минута след проблем с електрическото зареждане. Куриозният миг стана незабавно след удар на Краев, при който беше уловен от вратаря Едуардо. Феновете на Жил Висенте осветиха трибуните с фенерчетата на телефоните си по време на насилствената пауза.

Преди прекъсването на тока Брага имаше задатък в резултата с гол на Вандерсон Галено. След подновяването на играта Жил Висенте доминираше и Сандро Лима съумя да изравни в 79-ата игрова минута на мача.
Източник: fakti.bg