Българският нападател Милчо Ангелов вкара гол за Брашов при загубата

...

Милчо Ангелов с гол за Брашов

Българският нападател Милчо Ангелов вкара гол за Брашов при загубата му в шампионата за Купата на Румъния против Херманщад с 3:5 и отпадна след четвъртия кръг.

Ангелов откри резултата в 42-а минута, само че малко по-късно Брашов остана с 10 души на терена след червен картон на Александру Тудор, а при започване на втората част гостите изравниха с гол на Петреску от дузпа.

До края на постоянното време и продълженията нови попадения не паднаха и се стигна до дузпи, при които Ангелов осъществя второто осъществяване за своя тим, само че Диого Изата от Брашов пропусна, а играчите на Херманщад вкараха и петте удара и завоюваха с 5:3.

Бившият вратар на националния тим Пламен Илиев опази мрежата си суха и оказа помощ на Университатя (Клуж) да се класира за идващия кръг на шампионата след победа с 2:0 над Конкордия.