Атлетико (Мадрид) допусна изненадващо равенство със Селта на своя Уанда

...

АтлетиКО ВИДя какво е да подцениш съперника! Селта спря победния марш на мадричани

Атлетико (Мадрид) позволи изненадващо тъждество със Селта на своя " Уанда Метрополитано " в мач от 22-ия кръг на Ла Лига. " Дюшекчиите " проспаха огромна част от мача, който завърши при резултат 2:2.

Преди срещата те бяха разтърсени от сериозна COVID-19 рецесия. Отменени тренировки, пътешестване изолирано с персоналните коли, загубата на Жоао Феликс - всичко това се отрази и през днешния ден нямаше помен от шампионска игра.
 Снимка 517698
Източник:

Санти Мина изведе гостите още в 14-ата минута. Суарес изравни с първия прецизен удар на " дюшекчиите " в заключителните секунди на първата част. Пет минути след подновяването на играта още веднъж " деветката " засече положително центриране и изведе Атлетико напред.

Мадричани подцениха една привидно лесна обстановка в самия завършек на срещата и бяха осъдени от новото попълнение на гостите Ферейра.

ТОПСПОРТ наблюдава онлайн срещата:
 Атлетико (Мадрид) - Селта, 2:2 инфарктен свършек на мача онлайн
Атлетико (Мадрид) - Селта, 2:2 инфарктен свършек на мача

Водачът в Ла Лига приема представящия се на приливи и отливи Селта в мач от 22-ия кръг