Атлетико (Мадрид) е осминафиналист в Шампионската лига. Селекцията на Чоло

...

Атлетико не допусна сензацията и продължава напред в Шампионската лига

Атлетико (Мадрид) е осминафиналист в Шампионската лига. Селекцията на Чоло Симеоне извърши своята цел, откакто завоюва наложителния за взимане дуел против Локомотив (Москва) с 2:0. По този метод " дюшекчиите " финишираха под №2 в своята предварителна група D. Руският им конкурент пък остана на последна позиция и приключи с европейските си подвизи за тази акция.

Двубоят започва доста мощно за Атлети, като домакините получиха правото да изпълнят дузпа още във втората минута. Изненадващо зад топката застана британският защитник Кийрън Трипиър, който не съумя да преодолее Коченков.
 ПСЖ разруши Галатасарай с 5:0 в Шампионската лига
ПСЖ се развихри и бързи завърши фантазиите на Галатасарай

Успех с 5:0 за " принцовете ", мощен мач на Неймар и Мбапе

" Железничарите " продължиха да вършат дузпи в собствен ущърб. В 17-ата техен състезател докосна топката с ръка в наказателното поле, а този път с виновната задача се нагърби Жоао Феликс. Младокът не трепна и майсторски изведе столичани напред.

Важната победа беше подсигурена малко след почивката. Централният защитник Фелипе се беше присъединил при статично състояние за своя отбор и трансформира центрирането на Коке в собствен гол.

До края късмет пред попадението се откри и за Анхел Кореа, само че аржентинецът стреля рисково покрай лявата греда.
 Реал (Мадрид) завоюва гостуването си на Брюж в Шампионската лига с 3:1