Аталанта направи грешна стъпка срещу Дженоа, завършвайки при равенство 0:0

...

Аталанта пропусна отличен шанс да влезе в тройката

Аталанта направи неверна стъпка против Дженоа, завършвайки при тъждество 0:0 и пропусна шанса да се настани в Топ 3 в Серия А.

Домакините имаха отличен късмет да открият резултата в 19-ата минута, когато Дуван Сапата от близко насочи изстрел в средата на вратата, само че Матиа Перин реагира превъзходно и отрази изстрела.

Бергамаските бяха по-активният тим, само че мъчно се стигаше до положения пред вратата на „ грифоните.

В 40-ата минута Елдор Шомуродов стреля от границата на наказателното поле, само че Пиерлуиджи Голини мазета уверено в ъглов удар.

През второто полувреме Ханс Хатебур насочи компактен удар, само че топката попадна в десния непряк дирек.

Аталанта продължи да работи по-агресивно и удар с глава на Алексей Миранчук принуди Матиа Перин да избавя превъзходно.

До края на дуела домакините притиснаха противника си, само че двете нули на таблото останаха непроменени.

По този метод Аталанта остана на шестата позиция с актив от 32 точки, до момента в който Дженоа е 16-и с 15.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `