Астън Вила и Уест Хям завършиха 0:0 в последния мач

...

Астън Вила и Уест Хям не се победиха

Астън Вила и Уест Хям приключиха 0:0 в последния мач от петия кръг на британската Висша лига и поделиха по точка.

Съотборниците в състава на отбора от Бирмингам Тайрън Мингс и Анвар Ел Гази едвам не се сбиха в 35-ата минута на мача. Двамата се сдърпаха и си размениха остри реплики, само че се разминаха единствено със забележки от рефера Майк Дийн.

Домакините от Бирмингам бяха по-активни от самото начало на своя „ Вила Парк “ и могат повече да съжаляват, че не стигнаха до триумфа, откакто имаха повече положения за гол и даже останаха с човек повече на терена. В 67-ата минута Артур Масуаку получи червен картон и „ чуковете “ доиграха мача в понижен състав. След този миг гостите даже заиграха по-добре, само че без резултат. В заключителните минути съдията Майк Дийн подмина искания и от двете страни за присъждане на дузпи.
Източник: fakti.bg