Антонио Вутов изигра добър мач за Мезьокьовешд-Жори, но тимът му

...

Антонио Вутов със силен мач за Мезьокьовешд-Жори

Антонио Вутов изигра добър мач за Мезьокьовешд-Жори, само че отборът му стигна единствено до 1:1 с Хонвед в 9-ия кръг на унгарското състезание. Гостите имаха числено преимущество през съвсем целия дуел, само че изпуснаха успеха и остават на предпоследното 11-о място в класирането.

Вутов си партнираше в предни позиции с някогашния нападател на Славия Сердер Сердеров. Двамата сътвориха много проблеми на домакините от Будапеща, които в 18-ата минута останаха с човек по-малко поради червен картон на Кристиан Тамаш.

След почивката Мезьокьовешд-Жори натисна и Жомбор Берец откри резултата в 69-ата минута след хубаво подаване на Вутов. Само 7 минути по-късно обаче Хонвед изравни с гол на Патрик Хиди от дузпа.