Adidas представи колекцията си London Originals“ за предстоящия Уимбълдън. От

...
Adidas представи колекцията си London Originals“ за предстоящия Уимбълдън. От
Коментари Харесай

„London Originals“ – уникалните екипи на Adidas за Уимбълдън


Adidas показа сбирката си „ London Originals “ за идния Уимбълдън. От марката залагат на огромното завещание на Шампионата освен в тениса, само че и в модата и културата.

Идеята на Adidas е да премисли безконечната грациозност на най-стария тенис шампионат в света през модерна призма, като черпи ентусиазъм от дългогодишната история на именития шампионат и устойчивото завещание на неговия напълно бял дрескод.


Александър Зверев и Стефанос Циципас бяха измежду звездите, които участваха в специфичната фотосесия.


Въпреки че сбирката е мощно въодушевена от стилистиката на 70-те години, нетрадиционните дизайни ѝ придават модерно лъчение.


Както за Adidas, по този начин и за останалите марки Уимбълдън съставлява както голяма сцена, по този начин и предизвикателство, поради условието екипита да бъдат съвсем напълно бели.

Това значи, че вниманието към детайла е от извънредно значение.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР