Отборът на Царско село стартира с убедителната победа с 4:0

...

Царско село стартира контролите с убедителна победа

Отборът на Царско село започва с безапелационната победа с 4:0 против Струмска популярност контролните срещи преди старта на шампионата. Головете осъществиха Андерсон, Христо Попадийн, Димо Бакалов и Милчо Ангелов.

В мача присъединяване взеха всички налични футболисти, които водят подготвителен развой с тима. Доста от тях направиха своя дебют за Царско село, а Тони Здравков пусна в игра и юношите Божидар Томовски и Димитър Григоров.

В 13-ата минута след многоходова акция през центъра топката попадна у Андерсон Кордейро, който по диагонала вкара за 1:0. Само 50 секунди по-късно резултатът беше подсилен. Този път на голова позиция се озова Христо Попадийн, който не сбърка.

В началото на второто полувреме Тони Здравков направи доста смени, като в игра останаха единствено Иван Бандаловски, Христо Попадийн, Лъчезар Балтанов и Андерсон. На терена се появи и Мартин Смоленски, който се причисли към Царско село в часовете преди мача и към момента няма подготовка с тима.

10 минути след началото на втората част Димо Бакалов вкара дебютното си попадение за Царско село. Андерсон центрира от директен свободен удар, Бакалов продължи топката с глава и я изпрати в далечния на вратаря ъгъл.

Само след още две минути игра резултатът стана 4:0. Петър Атанасов бе изведен самичък против вратаря, само че изигра обстановката кавалерски и подаде към Милчо Ангелов, който на празна врата също вкара дебютния си гол за отбора.

В 75-ата минута футболистът на Струмска популярност Петър Кепов получи втори жълт картон и беше отхвърлен от игра, само че беше сменен от собствен съотборник.