Антонио Вутов и Камен Хаджиев не играха за своите отбори

...

Българите не играха в днешния кръг в Унгария, но отборите им победиха

Антонио Вутов и Камен Хаджиев не играха за своите тимове Мезьокьовешд-Жори и Академия Пушкаш в срещите им от днешния 26-и кръг в шампионата на Унгария. Въпреки това и двата отбора записаха победи. Мезьокьовешд-Жори завоюва с 2:1 против Будафоки, а Академия Пушкаш се наложи с 1:0 над МОЛ Фехервар.

Мезьокьовешд-Жори стигна до успеха с голове на Чсери в 13-ата и Войтус в 60-ата минута. За гостите прецизен бе Ковач от дузпа в 36-ата минута.

Академия Пушкаш пък излъга МОЛ Фехервар с попадение на Слагвеер в 68-ата минута.

С тази победа Мезьокьовешд-Жори остава на 5-ата позиция в таблицата с 38 точки. Академия Пушкаш затвърди второто си място с 48 точки, като към този момент води с 8 пред МОЛ Фехервар, който е на 3-ата позиция. Будафоки е на предпоследното 11-о място с 26 точки.