Локомотив (Москва) продължава възхода си от началото на годината. Железничарите

...

Локомотив с трета поредна победа

Локомотив (Москва) продължава възхода си от началото на годината. " Железничарите " записаха трета поредна победа в шампионата и общо пета, в случай че се броят и мачовете за Купата на Русия. Днес възпитаниците на се постановиха с 3:1 над.

даде преднина от два гола за московчани след точни изстрели в 42-ата и 57-ата минута.

върна вярата на гостите, намалявайки на 2:1 в 58-ата минута, само че в 89-ата минута подпечата триумфа на домакините за крайното 3:1.

С този триумф Локо се изравни по точки с днешния си противник и го изпревари в класирането, като към този момент е на 4-ата позиция с 37 точки. Сочи пък към този момент е на 5-ото място със същия актив.

Премиер Лига 22 кръг, неделя 14 март  Локомотив Москва 3:1краен резулат  ПФК Сочи