3:3 завършиха в Карнобат едноименния тим и Борислав (Първомай). Двубоят

...

Резултатен хикс в Карнобат

3:3 приключиха в Карнобат едноименния отбор и Борислав (Първомай). Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините сподели две лица в този мач. Взеха самодейността още през цялото време. Мустафа Мустафа материализира преимуществото им с гол в 32-ата минута. Вихрено начало на втората част. Хайри Саралиев удвои в 55-ата минута. В 60-ата Мартин Димитров направи 3:0. След това настана тотално разпределяне в отбора. Гостите го наказаха.

Първо Иван Аврамов осъществя в 65-ата минута. Той направи 3:2 в 80-ата. Накрая влезлия като запаса Димитър Янчев изравни – 3:3.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.