3:3 приключиха в Дреновец едноименния тим и Локомотив (Дряново). Срещата

...

Локомотив се добра до хикс в Дреновец, но изпадна

3:3 завършиха в Дреновец едноименния отбор и Локомотив (Дряново). Срещата e от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Равенството обезпечи изпадането на „ железничарите “, мач преди края на сезона. Домакините излязоха без четирима титуляри. Започнаха вихрено. Денис Димитров откри головата им сметка в 30-ата секунда. Патрик Росенов удвои в 5-ата минута. В края на полувремето Николай Банов върна интригата – 2:1.

Малко след почивката обаче Деян Захариев вкара трети гол за Дреновец. Въпреки че в тимовия лист на гостите бяха единствено 13 футболисти, те откриха сили да доиграят почтено дуела. Светломир Събев понижи, четвърт час преди края. В последните секунди пък Радостин Стоилов изравни резултата. Доста искания към съдийството от страна на Локомотив.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.