20-кратният шампион на Англия Манчестър Юнайтед загуби с 2:4 като

...

Опашкар в Ла Лига отупа Манчестър Юнайтед в контрола

20-кратният първенец на Англия Манчестър Юнайтед загуби с 2:4 като посетител от испанския Кадис в контролна среща.

Това беше първи мач на „ алените дяволи “ след раздялата със звездата Кристиано Роналдо. Мениджърът Ерик загар Хаг заложи в стартовия състав на Мартин Дубравка, Аарън Уан-Бисака, Виктор Линдельоф, Брандън Уилямс, Скот Мактоминей, Антъни Еланга, Дони ван де Беек, Алехандро Гарначо и Антони Марсиал, а през второто полувреме се появи напълно друг състав.

All eyes on ⚡️
— Manchester United (@ManUtd)
Домакините, които се намират в зоната на изпадащите в испанската Ла Лига, вкараха два гола още в първия четвърт част посредством Карлос Гарсия в осмата от дузпа и Антони Лосано в 13-ата минута. Марсиал понижи изоставането на англичаните в 21-ата минута също от бялата точка.

Три минути след старта на втората част 17-годишният гений Коби Майну възвърне равенството. Младокът остави най-хубави усещания с изявите си от всички футболисти на Манчестър Юнайтед.