2:2 приключиха в Карлово местния Левски и Саяна (Хасково). Срещата

...

Левски се измъкна накрая

2:2 завършиха в Карлово локалния Левски и Саяна (Хасково). Срещата е от последния 38-и кръг на Югоизточната Трета лига. През първото полувреме гол не падна. Гостите обаче останаха с понижен състав, тъй като в 25-ата минута Калоян Делчев получи втори жълт и червен картон.

Цецо Главчев изведе домакините напред в резултата единствено 120 секунди след почивката. Тейнур Марем заличи пасива на хасковския отбор в 70-ата минута, когато осъществя с глава след центриране от фаул на Митко Плахов. Скоро Христо Димитров подаде и Павел Кочев направи обрата факт – 1:2. Даденото от рефера 3-минутно продължение беше изтекло и се играеше към този момент 95-а минута, когато левскарите вкараха изравнителния гол.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.