Левски допусна поражение за първи път от началото на сезона,

Левски допусна поражение за първи път от началото на сезона, ...

Левски допусна първа загуба за сезона от Локомотив Пловдив.

Вратарят на Левски близо до топ 3 на любопитна класация
Левски допусна поражение за първи път от началото на сезона, след като загуби от Локомотив Пловдив в двубой от 8-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Локомотив".

С оглед на предишните мачове футболистите на треньора Славиша Стоянович бяха абсолютно неузнаваеми през първото полувреме, в което допуснаха гол на Анте Аралица (14), като "сините" не регистрираха нито един удар към вратата на Мартин Луков.

Ситуацията на терена не се промени и през втората част, въпреки отчаяните опити на софиянци да стигнат до нещо повече в мача. Столичани изиграха, може би, най-слабия си мач от началото на сезона и не създадоха почти нищо интересно в наказателното поле на "черно-белите".

Така Левски вече има равен брой точки с ЦСКА (19) на върха в класирането, след като вчера "червените" победиха Черно море с 3:1. Локомотив Пловдив пък е на 5-о място с 13 пункта.

Източник: offnews.bg