Националният отбор на България по волейбол спечели четвъртата си среща

Националният отбор на България по волейбол спечели четвъртата си среща ...

България прегази Куба на Световното по волейбол.

Националният отбор на България по волейбол спечели четвъртата си среща от груповата фаза на Световното първенство по волейбол, на което сме домакини с Италия. "Лъвовете" на Пламен Константинов победиха с 3:0 (25:20, 25:!6, 25:18) Куба пред пълната зала "Конгресна" в "Двореца на Културата и Спорта" във Варна.
Играчите на България не оставиха шанс на съперника в нито една от трите части на мача, като от първата техническа пауза във всяка от тях, Виктор Йосифов и момчетата му бяха напред в резултата и запазваха и дори увеличаваха аванса си до края на гейма.
Страхотно впечатление днес в морската ни столица направи колективът на България, който допринесе много за успеха. Играчите на Пламен Константинов бяха шумно мотивирани от своите фенове и с лекота преодоляха младия тим на Куба.
Всичко за победата на България над Куба с 3:0 четете в SportLive.bg.

Източник: actualno.com