Фортуна Дюселдорф и Волфсбург не се победиха в първия мач

...

Фортуна и Волфсбург не се победиха

Фортуна Дюселдорф и Волфсбург не се победиха в първия мач от 4-ия кръг на Бундеслигата и приключиха при резултат 1:1. Домакините поведоха с попадение на Нико Гиселман в 16-ата минута, а Ваут Вегхорст в 29-ата изравни.

В 16-ата минута домакините откриха резултата. Оливер Финк центрира и топката стигна до Гиселман, който със мощен удар означи.

В 29-ата минута обаче Волфсбург изравниха. Йосип Брекало пробиви чудесно отдясно и върна за Вегхорст, който от придвижване съумя да засече топката за 1:1.

Фортуна събира 4 точки и се намира на 11-ото място в класирането. Волфсбург пък към този момент е втори с четири точки. В идващия кръг Фортуна гостува на Борусия Мьонхенгладбах, а пък „ вълците “ ще одобряват Хофенхайм.