Уулвърхамптън записа десети пореден мач без загуба във Висшата лига.

...

Уулвс продължи серията си без загуба

Уулвърхамптън записа десети следващ мач без загуба във Висшата лига. “Вълците” завоюваха с 2:0 семейството си на Уест Хам и не престават да демонстрират, че са един от най-хубавите тимове отвън четворката. Те са пети в класирането, макар че в първите шест кръга от сезона записаха две загуби и четири равенства.

Адама Траоре също продължи с отличните си изяви. Головете обаче бяха дело на Леандер Дендонкeр и влезлият като запаса Паткри Кутроне. Белгийският бранител откри резултата, откакто засече центриране от ъглов удар на Моутиньо в 23-ата минута. Кутроне се разписа малко преди края, две минути откакто се появи в игра.

Wolves extend their unbeaten #PL run to games (W5 D5) – their joint longest in the top flight since going 11 undefeated from Aug to Sept 1962. pic.twitter.com/24T98K07Od
— Sky Sports Statto (@SkySportsStatto) December 4, 2019
Най-добрите благоприятни условия за Уест Хам се откриха пред Форналс и Снодграс, само че и в двете обстановки Руи Патрисио се намеси чудесно. Преди няколко дни " чуковете " сложиха завършек на отрицателна серия с триумф в лондонското дерби с Челси, само че обстановката им продължава да бъде неразбираема, защото са на две точки над зоната на изпадащите.

УУЛВС - УЕСТ ХАМ 2:0
1:0 - Дендонкер (23)
2:0 - Кутроне (86)

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 15 кръг, сряда 4 декември  Уулвърхамптън 2:0краен резулат  Уест Хам