Локо Пловдив нанесе първа загуба на Левски за сезонаОтборът на

...

Локо Пловдив нанесе първа загуба на Левски за сезона

Отборът на Левски записа първата си загуба от началото на сезона в Първа лига, откакто бе надвит от Локомотив Пловдив с 1:0 като посетител в мач от осмия кръг на шампионата.

Единственото попадение на стадиона в парк Лаута означи нападателят на „ смърфовете “ Анте Аралица в 14-та минута. През втората част „ сините “ се пробваха да се върнат в мача, само че по този начин и не съумяха да отбележат гол. По този метод отборът на Славиша Стоянович позволи първо проваляне през акцията и не съумя да се върне на първото място в класирането, като на върха остава отборът на ЦСКА-София. За Локомотив това бе четвърти триумф от началото на сезона, като пловдивчани заемат пето място в подреждането с 13 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com