Левски допусна поражение за първи път от началото на сезона,

...

Левски допусна първа загуба за сезона от Локомотив Пловдив

Вратарят на Левски покрай топ 3 на любопитна ранглиста
Левски позволи проваляне за първи път от началото на сезона, откакто загуби от Локомотив Пловдив в дуел от 8-ия кръг на Първа лига, игран на стадион " Локомотив ".

С оглед на предходните мачове футболистите на треньора Славиша Стоянович бяха безусловно неузнаваеми през първото полувреме, в което позволиха гол на Анте Аралица (14), като " сините " не записаха нито един удар към вратата на Мартин Луков.

Ситуацията на терена не се промени и през втората част, макар обезверените опити на софиянци да стигнат до освен това в мача. Столичани изиграха, може би, най-слабия си мач от началото на сезона и не сътвориха съвсем нищо интересно в наказателното поле на " черно-белите ".

Така Левски към този момент има еднакъв брой точки с ЦСКА (19) на върха в класирането, откакто през вчерашния ден " алените " победиха Черно море с 3:1. Локомотив Пловдив пък е на 5-о място с 13 пункта.
Източник: offnews.bg